Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Сковородківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04405449) був реорганізований і увійшов до складу Миролюбненської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

гандбольна команда

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !

За останні роки села зовсім змарніли, деградували, і якщо нічого не змінювати село приречене. Молодь сьогодні потрібно заохочувати до спорту та здорового способу життя. Якщо в нас будуть рости здорові діти – в нас буде майбутнє.

Так на початку цього року на сесії сільської ради обговорили питання, щодо надання можливості  сільським дітям нашої громади навчатися в спортивній школі. З 01 лютого двічі на тиждень після шкільних занять діти їздять у м. Красилів на тренування в спортивну школу. Завдяки професійних тренерів Процюк Сергія Михайловича та  Яшук Галини Юріївни є гарні результати.

Учні 7 – 9 класів Сковородківського НВК входять до складу дитячої команди Красилівської ДЮСШ з гандболу. Так за цей досить короткий проміжок часу показали гарні результати, а саме,  в квітні  2017 році у м. Волочиськ, де розігрувався обласний турнір серед юнаків вибороли друге місце і були нагороджені медалями та грамотами. В травні цього року збірна дівчат в м. Крусилів на міжобласному турнірі вибороли третє місце і були нагороджені  медалями та грамотами. На міжобласному турнірі в м. Рівне хлопці зайняли четверте місце, та в м. Сквира розігрувався всеукраїнський турнір, де діти вибороли друге місце і також були нагороджені медалями та грамотами.

Хочеться подякувати власнику агрофірми «Весела» Емануеля Вандербрювана за придбану форму для команд,  про яку було відмічене як одну з найкращих , а також за надане пальне для підвезення  дітей до спортшколи.  ПП Дорошу Олегу Борисовичу за закупку м’ячів для гри в гандбол. А також дирекції Сковородківського НВК, в особі Харченко Г.В. за сприяння в роботі та розумінні. Та усім іншим, які приймають участь в дані справі.  

Виконком сільської ради, депутатський корпус та сільський голова В.В.Шкробтак вітають всіх дітей – переможців та бажать їм міцного здоров’я спортивних досягнень, позитивного настрою і надалі виборювати лише перші місця.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *